Betono priedai

Tepalas klojiniams

VARIVA FORM 800 yra natūralių aliejų vandeninė emulsija. Speciali produkto sudėtis ir jo įvairios fizinės bei cheminės reakcijos su betono paviršiaus skiedinine dalimi leidžia išvengti nepageidaujamų mikro bei makro pūslelių betono paviršiuje, gerina bendrą estetinę išvaizdą. Produktas specialiai sukurtas, kad atitiktų šiuolaikinio betono reikalavimus. VARIVA FORM 800 IT tiekiamas paruoštas naudoti. Jis užpurškiamas, užtepamas šepečiu ar voleliu. Atitinka UNI standartą.

VARIVA FORM 10 – labai efektyvus klojinių ir formų tepalas natūralių ir sintetinių organinių medžiagų pagrindu. Tepalo sudėtyje yra visas kompleksas natūralių antiadhezinių ir antikorozinių priedų. Tinka tiek metaliniams, tiek ir mediniams bei plastikiniams klojiniams ir formoms. Garantuoja labai gerą betono paviršių.

VARIVA FORM 15 – labai efektyvus klojinių ir formų tepalas mineralinių ir augalinių aliejų pagrindu. Tepalo sudėtyje yra visas kompleksas natūralių antiadhezinių ir antikorozinių priedų. Tinka tiek metaliniams, tiek ir mediniams bei plastikiniams klojiniams ir formoms. Garantuoja labai gerą betono paviršių.

VARIVA FORM EKO 22 – labai efektyvus klojinių ir formų tepalas mineralinių ir augalinių aliejų bei riebalų rūgščių pagrindu. Tepalo sudėtyje yra visas kompleksas natūralių antiadhezinių ir antikorozinių priedų. Tinka tiek metaliniams, tiek ir mediniams bei plastikiniams klojiniams ir formoms. Garantuoja labai gerą betono paviršių.